Planowanie i urządzanie ogrodu przydomowego - kurs

KURS:PLANOWANIE I URZĄDZANIE OGRODU PRZYDOMOWEGO

WYDZIAŁ ROLNICTWA I LEŚNICTWA

UNIWERSYTET WARMIŃSKO – MAZURSKI W OLSZTYNIE

Kurs jest kierowany do osób pragnących poznać podstawy planowania i urządzania ogrodu przydomowego. W programie zajęć zaplanowano następujące przedmioty: zarys projektowania, urządzanie ogrodu przydomowego, drzewa i krzewy ozdobne, ozdobne rośliny zielne, zioła i warzywa w ogrodzie, rośliny owocowe i owocodajne mniej znane w ogrodzie, trawniki w ogrodzie, ochrona oraz nawożenie roślin. Podczas zajęć słuchacz kursu przygotowuje projekt własnego ogrodu przydomowego.

Kurs Planowanie i urządzanie ogrodu przydomowego będzie się odbywać w ramach trzech zjazdów weekendowych (54 h). Zajęcia będą prowadzone w trybie hybrydowym:
30 godzin zajęć będzie realizowane w formie zdalnej (platforma Google Meet) a 24 godziny w formie stacjonarnej (w siedzibie Uczelni, w bezpośrednim kontakcie z nauczycielami).
Data rozpoczęcia kursu będzie ustalona po zadeklarowaniu się wymaganej liczby uczestników.

Odpłatność za kurs wynosi: 990,00 zł.

Warunkiem przyjęcia na kurs jest spełnienie wymagań formalnych: złożenie podania o przyjęcie na kurs (zał. 1) oraz kserokopii świadectwa ukończenia studiów (licencjackich, inżynierskich lub magisterskich) na dowolnym kierunku.

Warunkiem uzyskania świadectwa ukończenia kursu jest 90% obecności w zajęciach. Zaliczenie kursu odbędzie się w formie pisemnej (test zaliczeniowy).

Zajęcia realizowane w bezpośrednim kontakcie będą odbywać się w salach Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa UWM w Olsztynie (według harmonogramu zajęć, który zostanie ogłoszony przed pierwszym zjazdem).

Dokumenty należy dostarczyć do sekretarza kursu (osobiście, listem lub drogą elektroniczną) na adres:

Ewa Warcaba

Katedra Architektury Krajobrazu,  ul. Prawocheńskiego 17, 10-727 Olsztyn

e-mail- ewaw@uwm.edu.pl

Wszelkich informacji udzielają: Kierownik studiów: Beata Płoszaj- Witkowska tel. 508109060 lub Sekretarz studiów: Ewa Warcaba tel. tel. +48 (89) 523-35-29, 664 485 482

KURS ODBĘDZIE SIĘ POD WARUNKIEM ZADEKLAROWANIA SIĘ MINIMUM 20 SŁUCHACZY.