Student rolnictwa laureatem konkursu naukowego Agro Games.

Inż. Bartosz Banaszak, student rolnictwa, zajął drugie miejsce w studenckim konkursie naukowym Agro Games, organizowanym przez samorząd studencki Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Koło Naukowe Rolników SGGW.

Idea zorganizowania Agro Games narodziła się na kanwie zapotrzebowania na konkurs wiedzy rolniczej przeznaczony dla studentów.

Inż. Banaszak wystartował w Agro Games po raz drugi i po raz drugi uplasował się na drugim miejscu.

Bartosza Banaszaka do udziału w konkursie wytypował prof. dr hab. Krzysztof Jankowski, dziekan Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa. W związku z tym, że w Agro Games rywalizują także drużyny, jako kapitan powołał do swojego zespołu koleżanki z roku: Aleksandrę ZaćmińskąGabrielę Bazylak oraz Joannę Maliszewską. Drużynowo nie udało się stanąć na podium, ale studentki również uzyskały dobre wyniki.

Serdecznie gratulujemy!