Oferta pracy: Laborant w laboratorium fizyko-chemicznym

Mazurskie Miody Bogdan Piasecki, firma specjalizująca się w produkcji miodów i wyrobów alkoholowych, ogłasza nabór na stanowisko Laboranta w laboratorium fizyko-chemicznym.

Główne zadania:

• Praca zgodna z procedurami obowiązującymi w laboratorium
  • Przygotowywanie szkła laboratoryjnego do pracy
  • Przygotowywanie odczynników
  • Wykonywanie analiz miodu pszczelego i analiz wyrobów alkoholowych
  • Prowadzenie rejestrów badań

Wymagania wobec kandydatów:

• Komunikatywność, koleżeńskość, dokładność i elastyczność w podejmowaniu decyzji podczas wykonywania powierzonych zadań
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność

Oferujemy:

• Płatny staż trzymiesięczny
  • Praca w systemie jednozmianowym, pięciodniowym
  • Możliwość podjęcia pracy po odbyciu stażu
  • Miła atmosfera pracy w dobrze zorganizowanym zespole młodych pracowników
  • Nauka podejmowania decyzji
  • Doświadczenie pracy w laboratorium, które można umieścić w przyszłym CV

Sposób aplikowania:
Prosimy o bezpośrednie przesyłanie aplikacji na adres e-mail: kadry@mazurskiemiody.pl

Dodatkowe informacje:

• Zastrzegamy możliwość rezygnacji ze stażu bez podawania przyczyny
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Osoba do kontaktu z Biurem Karier UWM:

• Ewa Urbańska – ewa.urbanska@mazurskiemiody.pl
  • Olga Jaskulska – o.jaskulska@mazurskiemiody.pl

Regulamin zamieszczania ofert pracy / praktyk / staży / wolontariatu na stronie Biura Karier UWM w Olsztynie:

Usługa zamieszczania ofert pracy / praktyk / staży / wolontariatu na stronie cwo.uwm.edu.pl jest bezpłatna. W celu zamieszczenia oferty pracy / praktyk / stażu / wolontariatu na stronie cwo.uwm.edu.pl należy zaakceptować niniejszy regulamin i przesłać z załączoną ofertą pracy / praktyk / stażu. Ogłoszenia zostaną opublikowane po zatwierdzeniu przez pracownika Biura Karier UWM w Olsztynie.

Na stronie nie mogą być publikowane treści o charakterze komercyjnym (np. o płatnych szkoleniach) oraz niezwiązane z tematyką rozwoju kariery zawodowej lub rozwoju osobistego. BK UWM w Olsztynie nie ponosi odpowiedzialności za treści ogłoszeń dodawanych przez firmy i instytucje, a także oferowane warunki pracy. Biuro Karier UWM nie publikuje ofert pracy za granicą biur pośrednictwa pracy ani ofert od osób fizycznych. Zabronione jest zamieszczanie na stronie Biura Karier UWM treści niezgodnych z prawem, wulgarnych, naruszających prawa innych osób oraz mających charakter informacji handlowych. Za niezgodne z prawem będą uznane m.in. oferty dyskryminujące ze względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie i orientację seksualną (zgodnie z artykułem 183a kp).

Administrator zastrzega sobie prawo odmowy opublikowania ogłoszenia bez podania przyczyny.

Wszelkie wnioski, sugestie, pytania i uwagi mogą być składane na adres: kariera@uwm.edu.pl

Mazurskie Miody Bogdan Piasecki
Pszczela 10, 11-034 Tomaszkowo