Członkowie PROSPERO na IAKOŚ 2018

W dniach 13-15 kwietnia 2018 roku sześć studentek z Koła Naukowego Zarządzania Środowiskowego PROSPERO brało udział w Interdyscyplinarnej Akademickiej Konferencji Ochrony Środowiska (IAKOŚ 2018). Wydarzenie to miało miejsce na Politechnice Gdańskiej.

Studentki nasze zgłosiły trzy wystąpienia ustne i dwa postery. Panie Olga Kosewska i Magdalena Sadowska przedstawiły możliwości utworzenia Mazurskiego Parku Narodowego, Malwina Pawłowiec-Burdon zaprezentowała czynniki wpływające na kształtowanie cen wody, Edyta Kaliszewska zajęła się uwarunkowaniami zjawiska kradzieży drewna w lasach, Magdalena Przyborowska oceniła efektywność aukcji drewna, Marta Rozmysłowicz pokazała znaczenie portali internetowych jako źródła wiedzy fachowej w ochronie środowiska.

Koszty udziału w Konferencji zostały dofinansowane przez Prorektora ds. kształcenia i studentów dr hab. Jerzego Przyborowskiego, prof. UWM.