52. Międzynarodowe Colloquium Biometryczne

Polskie Towarzystwo Biometryczne

Zaproszenie do udziału w 52. Międzynarodowym Colloquium Biometrycznym

Polskie Towarzystwo Biometryczne serdecznie zaprasza wszystkich Studentów, Doktorantów i Pracowników Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie do udziału w

52. Międzynarodowym Colloquium Biometrycznym

Konferencja odbędzie się w Szamotułach koło Poznania w dniach 11-13 września 2023 r. w trybie hybrydowym. Oznacza to, że będzie można z domu połączyć się on-line i wysłuchać wystąpień ekspertów z zakresu wykorzystania metod statystycznych w naukach rolniczych, leśnych, biometrii i informatyce. Dodatkowo, możliwe będzie wzięcie on-line aktywnego udziału w szkoleniach i warsztatach pt. Przetwarzanie danych w R– pakiet dplyr oraz Wizualizacja danych w R–pakiet od prostych wykresów do animacji.

Członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Biometrycznego jest dr hab. inż. Dariusz Załuski, prof. UWM z Katedry Genetyki, Hodowli Roślin i Bioinżynierii Biosurowców.

Szczegółowe informacje i linki można znaleźć na stronie Konferencji pod adresem: https://kzmi.up.lublin.pl/cb52/